Bizden Haberler

Bizden Haberler

Mağaza kiralama, ofis satış ve kiralamalarımız devam ediyor.

Sakarya'nın son dönemde en önemli konsept projesi olan Meydan 54'te sona gelindi. Erenler’e yeni bir soluk getiren projede; mağaza kiralama, ofis satış ve kiralamalarımız devam ediyor.

Sizleri çok geç olmadan, kendinize uygun ofisleri incelemek, kiralama talebinde bulunmak için A Blok Ofis No:17'de bulunan merkez ofisimize bekleriz.

Sakarya'nın ilk karma konsept projesi olarak Erenler’de yapımı hızla devam eden Meydan54 ticaret merkezinde, Köfteci Yusuf’da yerini aldı.

2018 yılının ilkbaharında hizmete açılacak Meydan54’de ofis ve işyerleri sahipleriyle buluşmaya başladı.

Yaklaşık inşaat alanı 28.000 m2 olan karma projede 51 adet işyeri, 91 ofis ve araç yıkama yer almaktadır. Meydan54’de sosyal donatılar, kafe ve restoranlar, 120 araçlık açık, 240 araçlık kapalı otopark, farklı tiplerde modüler işyerleri, mescit, oto kuaför ve ofisler ile işyerinizde yatırımcılarına meydan ferahlığını yaşatmayı amaçlamaktadır.

Yaklaşık 1.200 m2 alanda hizmet vermeye başlayacak olan Köfteci Yusuf, Sakarya’nın gelişmekte olan gücünü fark ederek Meydan54 ticaret merkezini yatırım yapma önceliği olarak değerlendirmiştir. Şehrimize Köfteci Yusuf gibi değerli markaların gelmesine olanak sağlayan Meydan54 projesinde, farklı konsepte diğer markalarda hızla yerini almaktadır.